Pro Design
ProDesign
homeStrona główna Wydarzenia Wystawy Archiwum wystaw

Wydarzenia - Archiwum wystaw

12 grudnia

Stara Drukarnia. Wydanie drugiego numeru TakeMe

Fundacja Twórcy Możliwości oraz redakcja magazynu TAKE ME zapraszają na imprezę promocyjną, związaną z wydaniem kolejnego numeru TAKE ME ...

więcej »

14 listopada

CELEBRITIES. Wernisaż Fotografia & Malarstwo. Monika Lisiecka & Mikołaj Obrycki

Motywem przewodnim wystawy „Celebrities” są fotograficzne i malarskie interpretacje postaci świata kultury. Autorzy pracują na codzień nad różnymi projektami, spontanicznie wchodząc ...

więcej »

26 - 30 października

Między 30 a 35

Dziekan Wydziału Edukacji Artystycznej ASP w Poznaniu oraz kuratorzy mają zaszczyt zaprosić na wernisaż wystawy „Między 30 a 35”

więcej »

wrzesień 2009

DUNE

W czasach, gdy rozwiązania analogowe ustępują cyfrowym, Daan Roosegaarde tworzy interaktywne projekty umożliwiające zgłębienie dynamicznych relacji zachodzących pomiędzy architekturą, ludźmi i współczesną e-kulturą.

więcej »

wrzesień 2009

Pomysły przyszłości

Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości (PAIP) jest prężnie rozwijającą się organizacją pozarządową, działającą aktywnie od 2005r. PAIP inicjuje i wspiera nowe przedsięwzięcia biznesowe oparte na wiedzy i działaniach ich twórców.

więcej »

wrzesień 2009

Dizajn w przestrzeni publicznej - "Megapolis czy globalna wioska?"

Wystawa "Megapolis czy globalna wioska?" to kolejna odsłona "Dizajnu w przestrzeni publicznej", organizowanego przez Śląski Zamek Sztuki i Przedsiębiorczości w Cieszynie.

więcej »

wrzesień 2009

Design produktu

W czasie Światowych Dni Innowacji 2009 w Starej Drukarni Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego wspólnie z Polsko – Niemieckim Kołem Gospodarczym zorganizował wystawę Design Produktu. Na wystawie prezentowane były produkty firm Hansgrohe, Schattdecor i Vitra.

więcej »

wrzesień 2009

Budynki życie po życiu

W czasie Światowych Dni Innowacji 2009 w Starej Drukarni Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego wspólnie z Zachętą zorganizował wystawę Budynków Życie po Życiu.

więcej »

28 września 2009r.

Nowy Folk Design

Od 3-6 czerwca w Starej Drukarni w Poznaniu trwał pierwszy etap projektu "Nowy Folk Design" obejmujący wykłady, warsztaty dla projektantów, wystawy oraz konkurs na przedmiot dekoracyjny lub użytkowy inspirowany folkiem.

więcej »

08-15 września 2008 r.

DESIGN=INNOWACJA

Światowym Dniom Innowacji towarzyszyła wystawa DESIGN=INNOWACJA w dniach 08-15 września 2008 r.

więcej »

Partnerzy
Partnerzy

All rights reserved © Pro Design 2009 Realizacja: Synergia Agencja Interaktywna Poznań