Pro Design
ProDesign
home Strona główna Wydarzenia Wystawy Design produktu

Wydarzenia - Wystawy

Design produktu

Design produktu

wrzesień 2009

W czasie Światowych Dni Innowacji 2009 w Starej Drukarni Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego wspólnie z Polsko - Niemieckim Kołem Gospodarczym  zorganizował wystawę Design Produktu. Na wystawie prezentowane były produkty firm Hansgrohe, Schattdecor i Vitra.

 

VITRA, to nie tyle marka, co filozofia - poczynając od produkcji oryginalnych mebli takich twórców, jak Charles&Ray EAMES, Verner Panton, Philippe Starc, kończąc na budynkach zaprojektowanych dla firmy przez światowej renomy architektów, jak Frank Gehry czy Zaha Hadid. Ipnotic Concept Store jest wyłącznym, autoryzowanym dealerem Vitry w Wielkopolsce.

HANSGROHE. Innowacyjność jest integralnym elementem globalnej strategii Hansgrohe od 1901 roku. Najwyższej jakości prysznice i armatura powstają w trosce o środowisko. Ukoronowaniem współpracy z czołówką światowych projektantów jest ponad 260 prestiżowych nagród za innowacje i design.
www.hansgrohe.pl

SHATTDECOR. Producent zadrukowanych papierów dekoracyjnych oraz folii finish, wprowadza do mieszkań i miejsc pracy wzornictwo w bogatej ofercie kolorystycznej. Dekory firmy Shattdecor imitujące drewno, kamień i wzory fantazyjne nadają atrakcyjną formę powierzniom oklejanym w przemyśle meblowym i wykończenia wnętrz. Projektanci firmy, inspirowani naturą, rozpoznają szybko trendy i w sposób innowacyjny przenoszą je na papier.

 

Design produktu1
Design produktu2
 

Wróć

Dodaj artykuł do:

RSS RSS Pro Design
RSS Poleć znajomemu
RSS Drukuj stronę

Poleć stronę znajomemu

*
Prosimy dodać 7 i 8.*
Partnerzy
Partnerzy

All rights reserved © Pro Design 2009 Realizacja: Synergia Agencja Interaktywna Poznań