Pro Design
ProDesign
home Strona główna Wydarzenia Wystawy Stara Drukarnia. Wydanie drugiego numeru TakeMe

Wydarzenia - Wystawy

Take me

Stara Drukarnia. Wydanie drugiego numeru TakeMe

12 grudnia

Fundacja Twórcy Możliwości oraz redakcja magazynu TAKE ME zapraszają na imprezę promocyjną, związaną z wydaniem kolejnego numeru TAKE ME, które odbędzie się 12 grudnia 2009r. w Starej Drukarni w Poznaniu, o godzinie 21ej.

Spotkanie, które odbędzie się w Starej Drukarni 12 grudnia, jest okazją do przedstawienia tematyki numeru, a także służyć ma ogólnej prezentacji magazynu i zachęceniu kolejnych osób do wzięcia udziału w przedsięwzięciu, które z miesiąca na miesiąc wzbudza coraz większy entuzjazm wśród środowisk twórczych. Podczas eventu będzie można podziwiać interdyscyplinarny projekt, w którym biorą udział DJ-e, VJ-e, a także architekci i designerzy. Projekt powstał pod patronatem magazynu TAKE ME, który jest dowodem na to, że tworzone z pasją, spontaniczne inicjatywy są w dalszym ciągu najlepszym sposobem na powstanie ciekawych i innowacyjnych przedsięwzięć.

Podczas imprezy można będzie nabyć egzemplarz kolejnego numeru dwumiesięcznika TAKE ME, dowiedzieć się więcej na temat idei „uwalniania dzieł", a także spotkać wiele ciekawych osób z najróżniejszych dziedzin, dla których tego wieczoru wspólnym mianownikiem będzie TAKE ME.

Na imprezie pojawią się projekty audiowizualne poniżej wymienionych autorów:
- Szymona Kabała
- Kuba Jurga
- VJ Plus
- Daniel Stryjecki

Zagra Tomek Rosiński. :)

Zapraszamy.

Takeme2
     

Wróć

Dodaj artykuł do:

RSS RSS Pro Design
RSS Poleć znajomemu
RSS Drukuj stronę

Poleć stronę znajomemu

*
Prosimy obliczyć 8 plus 3.*
Partnerzy
Partnerzy

All rights reserved © Pro Design 2009 Realizacja: Synergia Agencja Interaktywna Poznań