Pro Design
ProDesign
homeStrona główna ProDesign Strona O nas

ProDesign - O nas

Koniec rewitalizacji starej drukarni w Poznaniu - powstaje Concordia Design.

76 tygodni - dokładnie tyle trwał remont zabytkowego budynku starej drukarni przy ul. Zwierzynieckiej 3 w Poznaniu, w którym powstaje Concordia Design - centrum designu i kreatywności dla biznesu.

Uroczyste otwarcie zaplanowano na trzy dni 24, 25 i 26 listopada z programem skierowanym do bardzo różnych grup odbiorców od projektantów, przedstawicieli biznesu po mieszkańców miasta chcących dowiedzieć się co to jest design. Inwestorem budynku jest spółka Pro Design. Rewitalizacja budynku była w większości finansowana ze środków unijnych. Postindustrialne wnętrza, dzięki harmonijnej syntezie teraźniejszości i nie mniej ważnej przeszłości, sprzyjają generowaniu niezwykłej energii miejsca, którą chcemy się z Wami dzielić.

Concordia Design - to pierwsze w Polsce centrum designu i kreatywności, w którym połączyliśmy usługi stymulujące rozwój biznesu. Concordia Design skupia potencjał przemysłu kreatywnego Wielkopolski m.in. dzięki funkcjonującemu tu inkubatorowi młodych firm z branż kreatywnych - CoOffice. Jesteśmy otwarci na zmiany, chcemy zaskakiwać i proponować rozwiązania, które będą dostosowane do potrzeb dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości. 

Zobacz więcej

Partnerzy
Partnerzy

All rights reserved © Pro Design 2009 Realizacja: Synergia Agencja Interaktywna Poznań