Pro Design
ProDesign
homeStrona główna ProDesign Oferta

ProDesign - Oferta

Oferta Pro Design w dużej mierze skoncentrowana jest na działalności edukacyjnej i konsultingowej w obszarze Design Management. Adresowana jest głównie do przedsiębiorców, menedżerów produktu, pracowników działów rozwoju i marketingu, badań i analiz, projektantów oraz samorządowców.

EDUKACJA
Warsztaty, szkolenia i konferencje organizowane przy merytorycznej współpracy z Pro Design prowadzą wybitni wykładowcy i praktycy z różnych dziedzin z obszaru design & business innovation z Polski i Europy. Możliwe jest zorganizowanie przez Pro Design cyklu szkoleń lub krótkich warsztatów dla przedsiębiorców i projektantów z zarządzania procesem rozwoju nowego produktu na indywidualne zlecenie, dopasowane do aktualnych potrzeb firmy. Proponujemy także szkolenia w obszarze designu w przestrzeni publicznej dla samorządowców.

KONSULTING
Pro Design oferuje także specjalistyczne usługi doradcze dla przedsiębiorstw obejmujące wszystkie aspekty projektowania i procesu rozwoju produktu, w tym konsulting ekonomiczny, finansowy i prawny. Doradza firmom w procesie rozwoju nowych produktów i usług, zarządzania projektem wzorniczym, przy analizowaniu trendów branżowych; pomaga dobrać odpowiednią strategię konkurowania oraz świadczy usługi doradcze w zakresie zarządzanie marką. Pro Design doradza także przy prowadzeniu badań rynkowych dla przedsiębiorców dotyczących rozwoju nowego produktu. Dla władz samorządowych jesteśmy partnerem przy wykorzystywaniu designu jako elementu strategii rozwoju miasta czy regionu.

PROMOCJA
Dodatkowo Pro Design organizuje konkursy projektowe, których celem jest poszukiwanie inwestorów dla najciekawszych rozwiązań wzorniczych. Organizuje też wystawy promujące polski i zagraniczny design.

Partnerzy
Partnerzy

All rights reserved © Pro Design 2009 Realizacja: Synergia Agencja Interaktywna Poznań