Pro Design
ProDesign
homeStrona główna ProDesign Projektanci

ProDesign - Projektanci

Nagrodzeni oraz wyróżnieni projektanci konkursów i warsztatów organizowanych przez ProDesign:

Ola Mirecka

Aleksandra Mirecka
Urodzona w 1986 roku w Warszawie, obecnie studentka 4 roku Wydziału Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Należy do grupy projektowej PG13 (www.pg13.pl) powstałej przy pracowni gościnnej Tomka Rygalika.

Laureatka konkursu organizowanego przez Muzeum Etnograficzne w Warszawie i zdobywczyni pierwszego miejsca w konkursie na gadżet dla Trójki (projekt realizowany z Joanną Jurczak). Jest członkiem grupy projektowej w dwuletnim, polsko - norweskim projekcie Rooted Design of Routed Living.

Współpracuje z Joanna Jurczak jako Jurek i Mirek.
www.jurekimirek.com

 

tl_files/zdjecia/projektanci/krzysztof_kubasek.jpg

Krzysztof Kubasek
wrocławski projektant, zajmujący się projektowaniem rzeczy codziennego użytku oraz wnętrz. Od 2008 roku asystent we wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych na kierunku Projektowanie Środowiska Prac.

Finalista konkursu Young Design, organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego, mającego na celu wyłonienie 10 projektantów polskich o największym potencjale rynkowym, nStypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2008/2009

Nagrodzony w konkursie na innowacyjność w dziedzinie Digital Signage

Współpracuje m.in. z: MebleVOX, Nowy Styl, Maro, Magit, Agrecol. Wspólnie z Tomek Rygalik Studio zrealizował projekty wnętrz oraz mebli. Prowadzi własne Studio Projektowe - ProduktDizajn
Oprócz projektowania zajmuje się malarstwem abstrakcyjnym oraz jako The Mind tworzeniem muzyki elektronicznej

 

tl_files/zdjecia/projektanci/lenartowicz_wachowiak.jpg

Rozalia Lenartowicz i Zuzanna Wachowiak
urządzimy, przeprojektujemy, przeobrazimy, wymierzymy, przebudujemy, przemyślimy, przegadamy, przeanalizujemy, przerysujemy, narzucimy, odrzucimy, przemeblujemy, przekształcimy, przywrócimy, przemalujemy, wymarzymy, stworzymy ...

www.erzetkwadrat.pl
biuro@erzetkwadrat.pl

 

Marzena Rusiłowicz
Urodziła się w 1984 roku w Białymstoku. Kreowaniem zajmowała się już jako nastolatka ucząc się tkaniny unikatowej w Liceum Sztuk Plastycznych w Supraślu. Studentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, obecnie odbywa półroczne studia na University College of Falmouth.

Przed studiowaniem spędziła rok na poznawaniu technik makijażu w Studio Sztuki w Warszawie. Skupia uwagę na makijażu modowym, artystycznym. Projektowanie dla Marzeny to nie tylko kreowanie stylu życia i poszukiwanie nowych rozwiązań ale także zaproszenie do zabawy. Fascynuje ją interakcja między odbiorcą a światem przedmiotów.

Uczestniczka warsztatów projektowych ze studentami Design Academy Eindhoven podczas Dutch design Week, warsztatów w Centro diseno.cine.television w Mexico City i Nowy Folk Design w Poznaniu. Jej projekty prezentowane były na wystawie pracowni 8PEP w Galerii ASP w Poznaniu, Centro diseno.cine.television w Mexico City oraz na wystawie podczas Światowych Dni Innowacji w Poznaniu.

 
Projektanci1
Projektanci2
Projektanci3
Projektanci4
Projektanci5
Projektanci11
Projektanci12
Projektanci13
Projektanci14
Projektanci15
Projektanci16
Projektanci17
Projektanci18
Projektanci19
Projektanci20
Projektanci21
Projektanci22
Projektanci23
Projektanci24
Projektanci25
Projektanci26
Projektanci27
Projektanci28
Projektanci29
Projektanci30
Projektanci31
 
Partnerzy
Partnerzy

All rights reserved © Pro Design 2009 Realizacja: Synergia Agencja Interaktywna Poznań