pro-design.com.pl

Blog z poradami domowymi, o ogrodzie i zdrowiu.

Lifestyle

ZWCAD 2023 – program jakiego potrzebujesz!

ZWCAD 2023 – program jakiego potrzebujesz!

ZWCAD 2023 jest to najnowsza, świetna alternatywa dla programu CAD, który jest powszechnie znany. Może on obsługiwać pliki DWG oraz DXF, w najnowszym formacie. Kupić można bezterminową, komercyjną licencję, która może mieć dobrowolne aktualizacje. Program ZWCAD 2023 można pobrać i przez trzydzieści dni pracować na nim, wykorzystując jego pełną funkcjonalność. Po tym czasie program ten zamienia się w szybką przeglądarkę plików, która może tworzyć rysunki, aż ponad 1000 obiektów.

Jak działa ZWCAD 2023?

Najnowsza wersja programu ZWCAD ma znacznie przyspieszone działanie programu, narzędzia są gruntownie przebudowane, podobnie jak i opcje kreskowania. W programie ZWCAD 2023 jest również możliwość podglądu kreskowania, wystarczy umieścić kursor nad zamkniętym obszarem. Również edytor tekstu został wzbogacony o różne, dodatkowe opcje. Wielostronicowe pliki PDF łatwiej także załadować niż w starej wersji.

Jakie jeszcze zmiany wprowadzono w nowej wersji ZWCAD?

W ZWCAD 2023, oprócz wspomnianych wyżej zmian, zauważyć można nowe opcje w zakładkach plików, funkcja do automatycznego wypełniania tabeli została zoptymalizowana, podobnie jak funkcja do edycji tekstu. Funkcja chmurki rewizji jest przebudowana, dodane jest łączenie odnośników wieloliniowych oraz dodatkowe opcje funkcji kopiuj, takie jak szyk, zmierz i podziel. Dowiedz się więcej na www.zwcad.pl.

Jak zmieniła się funkcja do edycji tekstu?

W nowej wersji ZWCAD 2023 do edytora tekstu zostały wprowadzone nowe funkcje. jedną z nich jest wyświetlanie jako WYSIWYG, czyli metoda, która pozwala w publikacji uzyskać wynik prawie identyczny jak na ekranie. Linijka edytora podąża za edytowanym tekstem w czasie zmiany widoku, można wybrać również kolor podświetlanego tekstu, a widocznością tła tekstu można sterować.

Co jeszcze warto wiedzieć o programie ZWCAD 2023?

Program ten można bez problemów zainstalować na firmowych komputerach i pracować komercyjnie, w okresie testowym. Programu tego można używać przez wiele lat, a aktualizacje najnowszych wersji wykupić z każdej poprzedniej wersji, ponosząc minimalne koszty.
Wersja testowa pozwala zainstalować ten program na dowolnej ilości komputerów. U sprawdzonych sprzedawców dobrych programów komputerowych istnieje możliwość nabycia ZWCAD 2023 z dofinansowaniem lub z dużym, bo aż 500 złotowym rabatem, w pakiecie razem z nakładką branżową. Każda firma oferująca tego typu programy oferują pełen zakres szkoleń i wsparcie techniczne w każdym momencie. Usługi te są całkowicie bezpłatne.

Materiał zewnętrzny

Udostępnij