pro-design.com.pl

Blog z poradami domowymi, o ogrodzie i zdrowiu.

Dom

Venti – tradycja i nowoczesność w produkcji lamp

Venti – tradycja i nowoczesność w produkcji lamp

Aranżacje wnętrza w przestrzeni prywatnej czy publicznej są tworzone również przez odpowiednie oświetlenie. Zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu.

Gra świateł nie tylko potrafi wprowadzić niepowtarzalny klimat, ale też zaakcentować określone elementy w pomieszczeniu. Wybór oświetlenia do mieszkania, domu czy lokalu użytkowego to zatem całkiem istotna decyzja, na którą warto poświęcić więcej czasu. Dobrze jest też wybrać się do salonu producenta, który posiada doświadczenie na rynku, określoną etykę wykonawczą, jak również szeroki wybór stylowych lamp. Firma Venti to właśnie taki producent.

Różnorodność oferty

Venti jest obecna na rynku już od 30 lat. Cały czas podąża jednak za aktualnymi trendami – obecnie to poszanowanie środowiska oraz wykorzystywanie energooszczędnych technologii. Nie tylko proponuje swoim klientom bogaty i różnorodny asortyment lamp, ale też produkują dla nich modele na specjalne zamówienia. W ramach regularnie dystrybuowanych rodzajów lamp można kupić:
• lampy kryształowe – żyrandole, plafony, plafoniery;
• kinkiety – uzupełniające wnętrze o dodatkowe źródło światła;
• lampy podłogowe;
• abażury;
• lampy modelowane – przysufitowe lub stojące;

Doradzamy, projektujemy oraz wykonujemy każdy typ oświetlenia od użytkowego po dekoracyjne. Firma VENTI proponuje Państwu:

  • Doradztwo – przy wyborze oświetlenia z zachowaniem odpowiednich szczegółów technicznych
  • Projekty – oświetlenia budynku mieszkalnego, biurowego lub sakralnego
  • Wykonanie – oświetlenia z odpowiednich materiałóów zapewniających wygodną eksploatację
  • Produkcję – unikalnych projektów lamp

Siła oferty VENTI to wieloletnie doświadczenie w produkcji i stosowaniu nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych.

Priorytety firmy Venti

Lampy z kolekcji mogą być odzwierciedleniem panujących trendów, ale mogą też nawiązywać do ponadczasowych projektów. Jedno, w czym firma Venti nie idzie na kompromisy, to z całą pewnością ekologiczna spójność. Lampy posiadają niezbędne certyfikaty z UE, które potwierdzają ich jakość oraz wysoki standard energetyczny. Warto zapoznać się z ofertą marki, zarówno w trybie online, jak i w placówce stacjonarnej, która jest otwarta od poniedziałku do piątku od 8 – 16 i mieści się w Mazańcowicach.

Artykuł sponsorowany

Udostępnij